עדויות והמלצות

שמעיה דוד
מבכירי המאמנים בישראל מתמחה באימון ניהולי ובייעוץ עסקי.

יצרתי את הקשר המתבקש והלא ברור מאליו בין תכנון, שיווק והנחיה של סדנא

ממורה, לשותף, לתלמיד.
את בת-חן הכרתי לראשונה כאשר השתתפה כתלמידה בסמינר שיווק שהעברתי.
בהמשך שיתפנו פעולה במיזם מאסטר-מיינד מעניין, אבל רק כאשר ביקשתי את עצתה של בת-חן ביחס לתוכנית הליווי היוקרתית שלי לאנשים שרוצים לכתוב ספר מקצועי – “יוצאים לאור”, הבנתי באמת את היכולות שלה.
בת-חן הראתה לי רובד שלם של התייחסות – ההתייחסות לישות הקבוצתית – שנעלם ממני לגמרי עד כה, והדרך בה היא מהווה שיקול בתכנון התכנים והפעילות.
זה הפך על פיו את התכנון הראשוני שלי והוסיף לו אלמנטים מהותיים ששיפרו את הקונספט המקורי עד לבלי-היכר, ותוך כדי כך העניקו לי תובנות חשובות שעתידות לשפר את העשייה שלי בכל הרצאה, קורס או סמינר שאערוך.
אם יש לך פרוייקט שמצדיק את הזמן שלה, התוצאה בהחלט תצדיק את ההשקעה.

אמיר זמורה
 MA, הפסיכותרפיסט של מרכז “דרך הבטן”, המרכז לבריאות מערכת העיכול
ומנחה סדנאות ותיק.

בכל מדד הסדנה זכתה להצלחה גדולה

כפסיכותרפיסט שמטפל באנשים עם מחלות במערכת העיכול, ביקשתי לבנות סדנת גופנפש תהליכית שתענה על הצרכים הייחודיים של קהל היעד וכמובן כזו שתהיה מבוקשת ורווחית.
זו לי הפעם הראשונה שאני יוצא עם סדנה שנושאת הבטחה שקשורה לבריאות ממחלות. זו גם הפעם ראשונה שאני מבקש לבנות סדנה שתתפרס על פני חצי שנה ותשלב מפגשים פיזיים ואינטרנטיים.
בת-חן במקצוענות, דיוק וחוסר פשרות, הקפידה שהסדנה תנבע מהדרך הייחודית שלי, על בסיס מודל העבודה האקולוגי שפיתחתי – “שחר-שלם”, שמאחד בין אדם לבין עצמו וסביבתו, מתוך הבנה שאני כמנחה הסדנה ארגיש איתה נוח. כמי שמבינה את כל התהליכים הקשורים ליצירת קבוצה, בת-חן עזרה לבנות קו אחיד שליווה את תהליכי השיווק של הסדנה, ותמכה בפיתוח המודל עליו מתבססים התכנים והתהליך הקבוצתי.
ההבניה הסדורה בכלים שבת-חן פיתחה, לקחה את כל הניסיון והאינטואיציה המקצועית שלי כמנחה ותיק ויצרה ממנה תהליך מובנה ושיטתי שאני יכול לנהל בביטחה.
• ערב המבוא הובנה נכון ועודד אנשים להירשם לסדנה.
• המחזור הראשון הסתיים עם עדויות על שיפור ממשי במדדי הבריאות והמשתתפים ביקשו את המשך התמיכה של המרכז בתהליכי ההבראה שלהם.
• המחזור השני הכפיל את עצמו ונפתחו שתי סדנאות מקבילות במרכז ובצפון הארץ.

נחמה שור
פשוט עושים שיווק

ידעת להסתכל על כל אחד באופן אישי – בדיוק מה הוא צריך ואיך לקדם אותו, וגם על הקבוצה והמטרות שלה.

בתוכנית בה השתתפתי בת-חן הצליחה ליצור חיבור בין האנשים למרות שלא היה בינינו קשר לפני כן ולהפוך אותנו, אנשים שונים מתחומים שונים, עם ניסיון אחר בתחומים אחרים לקבוצה שמתקדמת יחד, בשיח האחד עם השני. קבוצה שאפשר להישען עליה. לבת-חן יש משהו מדהים, יש לה הבנה בבני אדם והבנה של היחסים ביניהם. לאסוף את כל הדברים שהקבוצה משכה אותה אליהם, כולל כשהתלוננו והתרגזנו, ולהוביל אותנו מתוך הדבר הלא מוחשי שקורה לתהליך מאד מאד משמעותי. היא מבינה מה היא עושה. היא מזהה מאיפה דברים נובעים ויודעת מה לעשות איתם, והכי מדהים, שהיא יודעת גם להעביר את זה הלאה. ולא רק ברמת התיאוריה. היא יודעת להסביר מה היא עושה ולמה. וגם איך ליישם את זה בתחום שלנו – כל אחד בתחום שלו. בהנחייתה של בת-חן עברתי את התהליך הכי משמעותי שעברתי אי פעם. אני חייבת לה הרבה תודה על המקום בו אני נמצאת היום, וזה בזכות היכולת הנדירה שלה להבין אנשים ולעזור להם להסביר את עצמם. יש לה את זה באופן פנומנאלי.

נילי דור האלה
מנטורית, מלווה מטפלות, מאמנות, מנחות ויועצות ליצירת שליחות מקצועית ייחודית, מרגשת ומתגמלת

צעד אחר צעד, בת-חן עזרה לי להפוך כל אבן דרך ולגלות שיש לי שפע של אבנים יקרות ערך

 זו פעם ראשונה שבמקום להתפצל בין כל האהבות, הכישרונות, הסגולות שלי, או לוותר על חלק מהם, או להחליף כל שני וחמישי את מה שאני עושה בעסק. התמקדתי בזכות בת-חן שעזרה לי לאסוף את כל חומרי הגלם המשובחים שלי מבפנים ומבחוץ ולחבר אותם יחד ליחידה אחת שלמה מיוחדת וייחודית לי.
 הרגשתי שסוף סוף מצאתי בית שהליווי כאן שלם, משולב אישי, מקצועי, עסקי וכלכלי בסבלנות אין קץ ובמחוייבות שלא חוויתי כמותה קודם. זה בשילוב עם חכמת החיים והניסיון המצטבר שלה, עוזרים לי סוף סוף למצות את הפוטנציאל האישי, המקצועי, העסקי והכלכלי שלי.
 בת-חן עזרה לי ליצור תוכנית שהיא מאד ייחודית למי שאני ומה שיש לי להציע ללקוחותיי, מוצרים ושירותים הנדרשים על ידי הלקוחות המדוייקים ביותר עבורי, והזדמנויות לקבל תגמול הולם כזה שמאפשר לי להיות פנויה ליצור ולתת שירות איכותי וראוי יותר לנשים שאני מלווה בדרך ולזכות ללקוחות שביעות רצון שחוזרות ורוכשות ממני שוב ושוב ושוב.

אנאמה טל מילר
אנרגיה חדשה באמצע החיים

לבת-חן יש יכולת אבחנה מעולה והיא מיד רואה את הפוטנציאל הטמון גם באדם וגם בעסק שלו ואיך לחבר בין השניים בצורה הטובה ביותר.

“במפגשים עם בת-חן, דברים מתבהרים ומסתדרים ומקבלים צורה מובנית ומסודרת. נעשה סדר במיקוד של העסק, במוצרים שלו, בקהל יעד שמתאים לעסק בדרכי השיווק המתאימות לו. אפגרייד רציני ביותר. נשים עוברות תהליכים חזקים עם התכנים שבניתי עם בת-חן.”

אורן סופר
החוש ה-8

מיקוד זה המפתח לכל מה שרוצים להשיג

“בת-חן עוזרת לסנן את הגדרת התועלת לשורה ממוקדת. באים עם ערפל בקיטבג ויוצאים עם שמש בשמיים. הדרך שלה היא לנקות ולסנן קודם כל את השאלה ומשם ניתוח רציונאלי ומענה יצירתי. משם אפשר להצמיח כל יעד. זה השורש. בלי זה זה תלוי באוויר. לא מחזיק מים. לפני שיש לך שורת תועלת מאד ברורה חבל להתחיל להתלבט או ליצור.”

עדנה טופר
כוליות – המרכז למודעות עצמית והתפתחות רוחנית

עשרות פעמים ישבתי מול המחשב וחשבתי איך מנסחים? איך מעבירים את מה שאני רוצה לומר? זה לקח לי שעות על שעות.

“… ואז סיוט הכתיבה הפך להנאה. פתאום הכתיבה נעשתה קלה יותר, מהירה יותר והכי חשוב מדויקת יותר. כמו גרפיקאי שיוצר לעסק עיצוב אחיד, כמו צייר שיוצר לעצמו פלטה צבעים ייחודית.
בת-חן היא רב תחומית ויש ביכולתה להיכנס לתוך נשמת העסק. היא משלבת את הידע המקצועי העצום שיש לה עם יכולת רגשית עצומה לכל מילה ומילה ממש על גבול השירה בדימויים ומטפורות. היא מקדמת את העסק ביצירת בידול בשפה ובידול בתוכן במקצועיות עם הרבה הרבה ניסיון. אשפית המילים בת-חן יוצרת במילות קסם את הקסם.”

לימוריה וקנין שפירא
מרכז בריאה 

יצאתי מהדלת, מוכנה לצאת לאוויר העולם, יודעת יותר על ‘מה אני’? ‘מי אני’? ובאיזו דרך אני רוצה להגשים את ייעודי בעולם?

“לבת-חן יש מתנה ייחודית לתת לעולם. כשרון וגאוניות להקשיב, לבחון, לארגן, לדייק ולארגן למבנה. הגעתי עם ידע, הבנות, אסוציאציות ומגוון של יוזמות ורעיונות אותם אני רוצה להגשים, ובת-חן עם יכולתה הנפלאה, סייעה לי לבנות את הכל תחת מבנה ידע מאורגן, מסודר ומקצועי בעל אמירה מדויקת ובהירה.”

ירון ספקטור
פשוט להיות

“תודה רבה בת-חן, על סשן מיקוד מדהים שהקיף המון המון מידע בזמן קצר ועם המון תובנות ותוכניות פרקטיות לדרך.”

ד״ר שריי גלב
הפסיכולוגיה האינדיבידואלית – זוגיות-הורות-והתפתחות אישית

עזרת לי לבנות את המצגת לדוקטורט שלי מבלי שהיית בקיאה בכל פרטיו

“בת-חן היקרה ברצוני לומר לך תודה!!!!! 
אבל תודה זו מילה קטנה מדי עבור המסירות הרבה שלך, המקצועיות, ההקשבה והתוצאה הסופית של עבודתך. המדהים בכל הסיפור שכשית זאת מבלי שהיית בקיאה בכל פרטיו, ולמרות זאת, בזכות ההקשבה שלך, התפיסה המהירה וחדות העין בנית בזמן קצר להפליא ובדיוק רב את כל מה שהייתי צריכה. הופתעתי. התרשמתי ועל כך תודתי האין סופית.  
תבורכי… ותמשיכי לעשות נפלא לעוד אנשים שיפגשו אותך בדרכם המקצועית. תודה!!!”

נטע רימון
לנשום בתקופת ההתבגרות

איזו תחושת התעלות מלאה בהשראה.

“… תוך שעתיים סידרה לי את כל הקצוות שאני מסתובבת איתם כמו ציציות כבר חודשים.
בכישרון רב וחדות עין יוצאת דופן, הארת לי התמונה שהיתה מולי כל הזמן ולא הצלחתי להבחין בה. עכשיו הכל ברור, ממוקד, מובן וכל ה”קוביות” נפלו למקומן. התמונה בהירה ושלמה.”

ליליאן קריצר
My Way

הייתי מאד מבולבלת. היה לי המון ניסיון אבל לא ידעתי להגיד עליו כלום.

“ידעת לשלוף את המוץ מהתבן ושיבצת את הדברים שאמרתי כל אחד במקומו – בדף המתאים באתר, במודל העסקי, בדרכי העבודה, במסר השיווקי. שורה של הגדרות נוצרה יחד כשתחום תוכן אחד משיק לשני.
בתהליך הזה למדתי לקשור בין התפתחות מקצועית והתפתחות עסקית ולהבחין ביניהן. כל אחת חיה בנפרד ושתיהן יחד. רכשתי בהירות באינטואיציות שלי. למדתי ממך שיצירת האמירה הייחודית שלי היא תהליך מתהווה ומתפתח כאג’נדה שבהתחלה היא עמומה שהופכת לבהירה וישימה. ממש כלי עבודה שיוצר ניקיון ובהירות.”

רונית בנארי
מפרישה לפריצה

תהליך בהנחייתך הופך מטרות שנראות בלתי מושגות לברורות, מדוייקות, בהירות ומפתות

בת-חן יקרה,
איזו מתנה גדולה היא ההיכרות איתך.
מעבר לזה שאת מעוררת השראה, ממוקדת מטרה, עושה פלאים בתחום שלך, את אשת שיחה מדהימה, אבל לא רק… את שומעת שתי מילים ויודעת להפוך אותן לתהליך.
את שומעת רעיון ויודעת למקד אותו, לסובב אותו, להפוך אותו למדוייק מאד ולצבעוני יותר. למודל.
אי אפשר שלא לראות שההדרכה וההנחייה הם התשוקה שלך. את יודעת להעביר אותה כל כך במדוייק. כל כך הרבה אנרגיות את מפיצה ומדביקה בהן אחרים.
את יודעת להסביר במהירות ובקלות צעד אחר צעד מה כדאי לעשות קודם ומה אחר כך. את חוקרת ולומדת את התחום שלך, וכל דבר שמעניין אותך, ומגישה אותו על מגש למי שאת מייעצת לו.
ואת גם צנועה. אני משוכנעת שאת קוראת ומסמיקה.
אז הפעם תסלחי לי. המילים חייבות להיכתב למען כל מי שזקוק להנחייה והכוונה.
כתבתי הרבה ואמרתי רק קצה של קצהו של מה שאפשר לומר עליך.
תודה.

שושי שטיינוביץ
מבשלים גורמה אוכלים לייט

בתקופה הזו העסק שלי פרח והתעצם והצלחתי להכפיל ולשלש את פעילותי והכנסותי.

בת-חן יקירתי,
רוצה להודות לך מעומק ליבי על כל מה שהיית ומה שעשית בשבילי במהלך השתתפותי בקבוצה.
מי שאת, הידע העצום שלך, השכל הטוב והישר שלך עזרו לי לאורך כל הדרך. הרעיונות שהבאת בנו לי עולמות שלמים של יצירה חדשה ומלהיבה.
כל זה בנוסף ללבך הענקי, לאכפתיות שלך שאין לה סוף, לזה שכל הזמן הרגשתי שחשוב לך שאצליח ושתעשי מה שנדרש להיות שם בשבילי.
הובלת את הקבוצה באסרטיביות מחד ואהבה ללא תנאי מאידך, להישגים של כל אחד ואחד.
וכל זה מבלי לגרוע כהוא זה את היותך מנחה בקבוצה שלנו.
זה רק לא הידע המקצועי העצום, אלא היכולת מעוררת השראה, לנהל קבוצה ולתת לכל אחד הרגשה שהכי איכפת לך ממנו ושהצלחתו חשובה לך ביותר. 
אני מודה לך מקרב לב וזכות ענקית לי שפגשתי אותך,  ומאחלת לך הצלחה ושתוכלי לגעת בכמה שיותר אנשים כמו שנגעת בי ובחברי הקבוצה שלי.
אוהבת אותך המון ומחכה להמשך.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן